Новая версия прошивки (v.5.4.3) для ресивера Strong SRT8502

Обновление ПО, описание, новости. Оборудование для приёма эфирного телевещания (Антенны, тюнера DVB-T2, платы и др.) ... наружного и комнатного исполнения, для индивидуального и коллективного пользования, для приёма одного и группы телеканалов, для приёма аналоговых телеканалов и цифрового вещания Т2.

Модераторы: KOSTEY, Admin, Deputy Admin, boom, suen, Мордовораторы

Аватара пользователя
Admin

Новая версия прошивки (v.5.4.3) для ресивера Strong SRT8502

Сообщение Admin » 18 май 2014, 19:00

Новая версия прошивки (v.5.4.3) для ресивера Strong SRT8502

Шановний покупець! Інструкцію українською мовою наведено нижче.
Уважаемый покупатель! Инструкция на русском языке находится в архиве.

На цій сторінці Ви маєте можливість завантажити нове програмне забезпечення (далі ПЗ) для Вашого приймача. Будь ласка, розпакуйте завантажений файл. Перед початком оновлення уважно ознайомтесь з інструкціями!
Перед тим як оновлювати програмне забезпечення переконайтесь, що в Вашому Приймачі встановлена версія програмного забезпечення нижча ніж завантажена з нашої Інтернет сторінки. Дізнайтесь номер встановленої версії у меню Приймача «Інформація – Інформація про приймач».

Зміст архиву:

1) Файл обнвленням ПЗ: ZEONBUD_H25.SD

2) Відомості про версію ПЗ

3) Інструкція по оновленню:

a) На комп'ютері:
- Розпакуйте файл, що завантажено з нашої веб сторінки, на Ваш комп‘ютер. На Вашому комп‘ютері з‘явиться файл з назвою “ZEONBUD_H25.SD”
- Зробіть копію файлу “ZEONBUD_H25.SD” у кореневу папку USB накопичувача. Файлова система USB накопичувача повинна бути FAT або FAT32

b) На приймачі:
- Відключить Приймач від мережі живлення.
- Підключіть USB накопичувач до USB роз‘єму на передній панелі Приймача.
- Підключіть відео вихід Приймача (RCA або HDMI) до відповідного відео входу телевізора. Ввімкніть телевізор та виберіть відповідний вхід телевізора, користуючись пультом керування телевізора.
- Підключіть Приймач до мережі живлення.
На екрані телевізора з‘явиться заставка Приймача, потім почнеться процес оновлення програмного забезпечення. Строки Status, Progress та Error Code служать для індикації процесу завантаження та оновлення.
По закінченні процесу оновлення програмного забезпечення у строчці Status з‘явиться повідомлення «Remove USB to Reboot». Відключіть USB накопичувач від Приймача.
Після відключення USB накопичувача Приймач перезавантажиться та перейде у звичайний режим роботи.
Якщо USB накопичувач не був відключений від приймача, то у процесі перезавантаження Приймач знов перейде у режим оновлення програмного забезпечення, але оновлення прозводитись не буде. У стрічці Error Code з‘явиться відповідний код помилки. В такому разї необхідно відключити USB накопичувач від Приймача. Приймач перезавантажиться у нормальний режим роботи.

<Важливо>:
- Після початку процесу оновлення дочекайтеся його завершення. Не робіть ніяких дій до закінчення процесу оновлення або до появи повідомлення про помилку.
- Не відключайте приймач від мережі електроживлення до завершення процесу оновлення програмного забезпечення.
- Не відключайте накопичувач USB від приймача до завершення процесу оновлення програмного забезпечення.
Якщо Ви не будете дотримуватися вищевказаних інструкцій, то це може призвести до виходу приймача з ладу і, як наслідок, до скасування гарантійних зобов'язань з боку виробника.
Release Notes
Сведения о версии ПО 5.4.3 от 10.06.2013
Load Sequence No: 12

В данной версии сделаны изменения и улучшения:
- улучшена работа приемника в условиях помех от соседних частотных каналов
Attention
Після початку процесу оновлення дочекайтеся його завершення. Не робіть ніяких дій до закінчення процесу оновлення або до появи повідомлення про помилку.
Не відключайте приймач від мережі електроживлення до завершення процесу оновлення програмного забезпечення.
Не відключайте накопичувач USB від приймача до завершення процесу оновлення програмного забезпечення.
Якщо Ви не будете дотримуватися вищевказаних інструкцій, то це може призвести до виходу приймача з ладу і, як наслідок, до скасування гарантійних зобов'язань з боку виробника.
Скрытый текст
Для просмотра скрытого текста необходимо быть авторизованным пользователем.Вернуться в «Оборудование для приёма Т2»